Propagace

PLAKÁT:

 

 

 

 


TISKOVÁ ZPRÁVA:

Po dvou letech nejistoty a improvizace se východočeský Agressive Music Fest snaží o návrat k předcovidovým standardům. Nejistá doba s sebou přinesla nejen omezení v podobě účasti zahraničních kapel, ale především ve změně místa konání AMF ze zaběhlého areálu v Pohoří do nového prostoru v areálu koupaliště ve Velkém Dřevíči u Hronova.

Jako pořadatel bych rád uvedl, že bychom ve Dřevíči rádi zůstali alespoň několik let, nechceme, aby se z AMF stala putovní akce. Ve Dřevíči jsme se setkali s maximální vstřícností provozovatele a předností je také autokemp, který s areálem bezprostředně sousedí a který nabízí důstojné ubytování jak návštěvníkům, tak i účinkujícím. Velkým plusem je také dostupná infrastruktura v podobě veřejné dopravy nedaleko dějiště festivalu.

Nyní k dalšímu směřování festivalu. Rádi bychom se vrátili k již nastavenému trendu z doby před covidem, kdy jsme na AMF vozili kapely, se kterými se naši fans běžně na českých akcích nesetkali, tj. kapely z klubových scén různých zemí nejen Evropy. Ty samozřejmě doplníme českými hudebními celky tak, aby se na AMF našlo místo pro takové kapely, které na pódiích velkých festivalů běžně naši fanoušci nespatří, ale jejichž kvalita je podle nás nesporná. Chceme zkrátka navázat na tradici, kterou jsme budovali před počátkem současné těžké doby.

V tuto chvíli jsme již začali plnit festivalový playlist a jak bylo avizováno, nejdříve jsme oslovili kapely, které jsme byli nuceni v minulých dvou letech odřeknout. Chceme, aby naši fans dostali to, co jim bylo v minulosti slíbeno, a děláme pro to maximum, i když v případě některých, zejména vzdálenějších zemí si návrat kapel na naši stage vyžádá určitý čas. Především však chceme našim fans sdělit, že AMF se snažíme dostat tam, kde byl před covidem, a momentálně je vše na dobré cestě k tomu, aby se to podařilo.

Ráca / AMF

 

 


IKONA:

 

 


LOGO - TRANSPARENT BACKGROUND

 

 

 

 

 

  BANNERY ODKAZUJÍCÍ NA WEB AMF

 

tento banner přidáte na Vaše stránky pomocí html kódu:
 

<a href="http://www.agressivemusicfest.eu" target="blank" title="Agressive Music Fest">
<img src="
https://www.agressivemusicfest.eu/bann_2015_ico.gif" border="0" alt="Agressive Music Fest"> </a> 

 

 


 

 

 


 

Nabízíme spolupráci v oblasti propagace všem médiím.
 
 -Vaše logo na všech tištěných materiálech festivalu.-
 
-Možnost prodeje v areálu festivalu.(mimo občerstvení)-
 
-Banner  v areálu festivalu.-
 
-Výměna odkazů.-
 
atd.

 

 


 

NOVINÁŘSKÉ AKREDITACE
 
Na festival je možné získat akreditaci pro reportéry , či fotografy všech médií , která s námi dlouhodobě spolupracují .
Pro získání akreditace je třeba zaslat vyplněný formulář , který je níže ke stažení na adresu :
amf.lineup@email.cz
 
 
 
Stáhni formulář:
Go Home